KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14188079
nr 1418 8079
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerad, daterad 1965, yttermått inklusive ram: 32x42-37x42cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:51:35
12/9 14:42:00
500 kr
12/9 20:35:36
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren